Witaj

Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]

ROZGRYWKI


 

Licznik

Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 0
unikalnych: 0

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 130127
unikalnych: 9496

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 184811
unikalnych: 39850

Reklama

Terminarz


PUCHAR LIGI 
 
NR. MECZUGodz.Sobota 8.02.2014r.
PUCHARWYNIK
1.10.00  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI  -  HUCISKO 1/163:0
2.10.25  WKS GÓRNOVIA  -  MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA  1/16 
 1:3
3.10.50 BRZYSKA WOLA I   -   KS MAJDAN ŁĘTOWSKI1/80:2
4.11.15  TURBOŻÓŁWIE   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA 1/8 
7:3
5.11.40  PAKO  -  BRZYSKA WOLA II 
1/16 6:2
6.12.05 GROMOTECH   -   ORZEŁ BIEDACZÓW1/16 1:2
7.12.30 KELME   -   DĄBRÓWKA1/16 6:2
8.12.55 PAKO   -   ORZEŁ BIEDACZÓW 1/8 3:1
9.13.20 BRZÓZA KRÓLEWSKA   -   KELME1/80:0 r.k.1:2
10.13.45 EL JOZ   -   SARNIE ŻNIWO1/16 0:5
11.14.10 CZOPERSAM   -   DOBRE CHŁOPAKI 1/16 3:1
12.14.35 MERLIN   -   S.C. ARES SZYSZKÓW  1/165:0
13.15.00 SARNIE ŻNIWO   -   CZOPERSAM   1/8 7:0
14.15.25 GMINA LEŻAJSK   -   MERLIN 1/8 1:2
15.15.50 LSO   -   WIERZAWICE II 1/16 1:1 r.k1:3
16.16.15 GRUCHA   -   ANKARA KEBAB 1/16 2:3
17.16.40 WIERZAWICE I   -   WIERZAWICE II    1/82:2 r.k.2:3
18.17.05 FC BYSTRE   -   ANKARA KEBAB   1/82:2 r.k 2:3
NR. MECZUGodz.
Niedziela  9.02.2014r.
PUCHARWYNIK 
19.14.00  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   TURBOŻÓŁWIE    1/42:1 
20.14.25 SARNIE ŻNIWO  -   MERLIN1/41:2 
21.14.50  WIERZAWICE II   -   ANKARA KEBAB1/40:4 
22.15.15  PAKO   -   KELME1/40:3 
23.15.40  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   MERLIN1/20:4 
24.16.05  ANKARA KEBAB   -   KELME 1/24:2 
 16.30 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE -
WRĘCZENIE PUCHARÓW
ZA ROZGRYWKI LIGOWE
  
25.17.15 MERLIN   -   ANKARA KEBAB FINAŁ2:2r.k2:3 
 17.45ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK PUCHAROWYCH-WRĘCZENIE PUCHARU LIGI    
 
 
 
 
PUCHAR LIGI 2013/2014 
 
1.MERLIN     
 MERLIN    
2.SC ARES SZYSZKÓW     
                             }MERLIN   
3.GMINA LEŻAJSK     
                                               }GMINA LEŻAJSK    
4.      --------     
                        }MERLIN  
5.CZOPERSAM     
                                               } CZOPERSAM    
6.DOBRE CHŁOPAKI     
                             }SARNIE ŻNIWO   
7. SARNIE ŻNIWO     
                                               }SARNIE ŻNIWO    
8.EL JOZ     
                                    }MERLIN 
9.       --------     
                                               }BRZYSKA WOLA I    
10.BRZYSKA WOLA I     
                             }KS MAJDAN ŁĘT.   
11.KS MAJDAN ŁĘT.     
                                               }KS MAJDAN ŁĘT.    
12.HUCISKO     
                        }KS MAJDAN ŁĘT.  
13.     ---------     
                                               }TURBOŻÓŁWIE    
14. TURBOŻÓŁWIE     
                             }TURBOŻÓŁWIE   
15.WKS GÓRNOVIA     
                                               }KURYŁÓWKA    
16.MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA     
                                                                      }ANKARA KEBAB
17.KELME     
                                               }KELME    
18.DABRÓWKA     
                                            }KELME   
19.BRZÓZA KRÓLEWSKA     
                                               }BRZÓZA KRÓLEWSKA    
20.      -------     
                         }KELME  
21.GROMOTECH     
                                               }BIEDACZÓW    
22.ORZEŁ BIEDACZÓW     
                             }PAKO   
23.BRZYSKA WOLA II     
                                               }PAKO    
24.PAKO     
                                }ANKARA KEBAB 
25.   --------        
                                               }WIERZAWICE I    
26.WIERZWICE I     
                             }WIERZAWICE II   
27.LSO     
                                               }WIERZAWICE II    
28.WIERZAWICE II     
                         }ANKARA KEBAB  
29.      --------     
                                               }FC BYSTRE    
30.FC BYSTRE     
                             }ANKARA KEBAB   
31.GRUCHA     
                                               }ANKARA KEBAB    
32.ANKARA KEBAB     
  
 
 
 
 
 
 
  X KOLEJKA-1/2 II 2014r.
 
Lp.Godz.Sobota 1.02.2014r.
LigaWynik
1.14.30  BRZYSKA WOLA II  -  ROXART  II-2 
5:0 v.o.
2.15.20  GROMOTECH  -   ORZEŁ BIEDACZÓW II-2 
4:8
3. 16.10 DOBRE CHŁOPAKI  -  LSO II-3 
2:5
4.17.00  HUCISKO   -   WIERZAWICE  I 
6:2
5.17.50  EL JOZ  -   SARNIE ŻNIWO I 5:7
6.18.40 ANKARA KEBAB   -   BRZÓZA KRÓLEWSKA I 
10:3
7.19.30 KFG   -   BRZYSKA WOLA III-1 1:1
Lp.Godz.
Niedziela  2.02.2014r.
LigaWynik 
1.11.20 PAKO   -  FC BYSTRE II-2 
 8:1
2.12.10  DĄBRÓWKA   -   WIERZAWICE II II-3 
 2:5
3.13.00  WKS GÓRNOVIA   -    BRZÓZA STADNICKA II-1 
 4:3
4.13.50  GMINA LEŻAJSK  -   CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE I 
 5:0 v.o.
5.14.40  KELME  -   MERLIN* I 
 6:4
6.15.30  LSO   -   CZOPERSAMII-3 10:0
7.16.20 S.C. ARES SZYSZKÓW*   -   MERLIN*I 6:4
8.17.10 GRUCHA   -  TURBOŻÓŁWIEII-1 5:6
9.18.00 S.C. ARES SZYSZKÓW*  -  MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA I 3:9
10.18.50 KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   DOBRE CHŁOPAKIII-3 2:4
 19.00 LOSOWANIE PUCHARU LIGI  
  * - DWA MECZE



IX KOLEJKA-25/26 I 2014r.
 
Lp.Godz.Sobota 25.01.2014r.
LigaWynik
1.12.50  ORZEŁ BIEDACZÓW   -  PAKOII-2 
5:10 
2.13.40 TURBOŻÓŁWIE   -   BRZÓZA STADNICKAII-1 
5:4 
3.14.30  SARNIE ŻNIWO  -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA I 
1:2 
4.15.20  GROMOTECH   -   BRZYSKA WOLA IIII-2 2:4 
5.16.10 MERLIN  -   ANKARA KEBAB*   I 
4:4 
6.17.00  KELME  -   GMINA LEŻAJSKI5:4 
7.17.50 ANKARA KEBAB*  -   CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE  I7:3 
8.18.40  KFG  -   GRUCHAI-15:3 
Lp.Godz.
Niedziela  26.01.2014r.
LigaWynik 
1.10.40 ROXART   -   FC BYSTREII-20:5 v.o. 
2.11.30  WIERZAWICE II  -  CZOPERSAM II-35:4 
3.12.20 BRZYSKA WOLA I  -   WKS GÓRNOVIAII-1 
5:7 
4.13.10  EL JOZ   -   WIERZAWICE
4:5 
5.14.00  HUCISKO   -   BRZÓZA KRÓLEWSKA  
9:2 
6.14.50  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -  DĄBRÓWKA II-3 
3:5
  * - DWA MECZE 









VIII KOLEJKA-11/12 I 2014r.
 
Lp.Godz.Sobota 11.01.2014r.
LigaWynik
1.12.00  DOBRE CHŁOPAKI   -   WIERZAWICE II II-3 
8:4
2.12.50  ORZEŁ BIEDACZÓW   -  ROXART II-2 
 10:2
3.13.40 WKS GÓRNOVIA  -  GRUCHA II-1 
 6:4
4.14.30  SARNIE ŻNIWO   -   MERLIN*  I 
2:9
5.15.20  GROMOTECH   -   FC BYSTREII-2  6:1
6.16.10 CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE*   -   MERLIN*   I 
 2:10
7.17.00  S.C. ARES SZYSZKÓW  -   GMINA LEŻAJSKI3:3 
8.17.50 HUCISKO   -   CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE*  I5:7
9.18.40 ANKARA KEBAB   -   KELMEI11:5 
10.19.30 LSO  -  DĄBRÓWKAII-33:3 
Lp.Godz.
Niedziela  12.01.2014r.
LigaWynik 
1.12.30  KFG  -   BRZÓZA STADNICKAII-16:1 
2.13.20 KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   CZOPERSAMII-3 
3:4 
3.14.10  BRZYSKA WOLA I   -   TURBOŻÓŁWIE II-1 
 1:6
4.15.00  PAKO   -  BRZYSKA WOLA IIII-2 
2:0 
5.15.50  EL JOZ   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA I 
2:7 
6.16.40  WIERZAWICE   -   BRZÓZA KRÓLEWSKAI
5:4 
  * - DWA MECZE 
 VII KOLEJKA-4/5 I 2014r.
 
Lp.Godz.Sobota 4.01.2014r.
LigaWynik
1.11.30  WIERZAWICE II   -  ROXART
IIA
1:6
2.12.20  WIERZAWICE  -  CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE
 I
2:3
3.13.10 DOBRE CHŁOPAKI  -  GRUCHA*  IIB
1:6
4.14.00  EL JOZ*  -  BRZÓZA KRÓLEWSKA*
 I 
5:9
5.14.50  GRUCHA*  -  DĄBRÓWKA
IIB 7:6
6.15.40 LSO**   -   GROMOTECH* IIA
2:3
7.16.30 SARNIE ŻNIWO   -   GMINA LEŻAJSK*I4:8
8.17.20 KFG   -   LSO**  IIA 6:2
9.18.10 S.C. ARES SZYSZKÓW   -  ANKARA KEBABI 3:10
10.19.00 HUCISKO   -   KELMEI 6:8
Lp.Godz.
Niedziela  5.01.2014r.
LigaWynik 
1.11.30  ORZEŁ BIEDACZÓW  -   FC BYSTREIIB9:5
2.12.20 BRZYSKA WOLA I  -  CZOPERSAM IIB
4:2
3.13.10  BRZYSKA WOLA II   -   BRZÓZA STADNICKAIIB
 3:7
4.14.00  WKS GÓRNOVIA   -  TURBOŻÓŁWIEIIA
 4:1
5.14.50  GMINA LEŻAJSK*   -   BRZÓZA KRÓLEWSKA* I
 7:4
6.15.40  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI**   -   LSO** IIA
 10:2
7.16.30  EL JOZ*   -  MERLIN* 
 I 0:6
8.17.20 PAKO   -   KS MAJDAN ŁĘTOWSKI** IIA 6:3
9.18.10 MERLIN*   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA I 7:2
10.19.00 KS MAJDAN ŁĘTOWSKI**   -   GROMOTECH*IIA 3:9
  * - DWA MECZE
** - TRZY MECZE






VI KOLEJKA-28/29 XII 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 28.12.2013r.
LigaWynik
1.12.00  WKS GÓRNOVIA   -   GROMOTECH*IIA
2:1
2.12.50  PAKO  -   WIERZAWICE II IIA 10:1
3.13.40 GROMOTECH*  -  KFG*
 IIA  4:7
4.14.30  WIERZAWICE  -   KELME* I 
0:13
5.15.20  DOBRE CHŁOPAKI  -  DĄBRÓWKA*
IIB  7:4
6.16.10  KELME*   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA* I 
 7:3
7.17.00  HUCISKO  -   S.C. ARES SZYSZKÓWI 1:3
8.17.50 MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA*  -   GMINA LEŻAJSKI 2:5
9.18.40 SARNIE ŻNIWO   -  ANKARA KEBABI 3:6
Lp.Godz.
Niedziela  29.12.2013r.
LigaWynik 
1.11.00  BRZÓZA STADNICKA*   -  CZOPERSAM IIB15:1
2.11.50 TURBOŻÓŁWIE   -   ROXART IIA
 3:1
3.12.40  BRZÓZA STADNICKA*  -   FC BYSTRE*IIB
 10:0
4.13.30  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -  KFG*IIA
 2:2
5.14.20  FC BYSTRE*   -   GRUCHA IIB  4:4
6.15.10  BRZÓZA KRÓLEWSKA   -  CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE
I
 3:3
7.16.00  BRZYSKA WOLA II   -  DABRÓWKA* 
IIB11:5
8.16.50 ORZEŁ BIEDACZÓW   -   BRZYSKA WOLA IIIB5:8
* - DWA MECZE
V KOLEJKA-21/22 XII 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 21.12.2013r.
LigaWynik
1. 12.30  SARNIE ŻNIWO   -   HUCISKO*7:1
2. 13.20  EL JOZ  -   CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE2:7
3.  14.10 MERLIN(ULI)*   -   HUCISKO*7:1
4. 15.00  MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA   -   ANKARA KEBAB*
10:5
5. 15.50  MERLIN(ULI)*  -  GMINA LEŻAJSK 7:6
6. 16.40  ANKARA KEBAB*   -   WIERZAWICE*
6:5
7.17.30 GRUCHA*   -   CZOPERSAM*IIB 16:3
8.18.20 ROXART*   -   PAKOIIA 2:4
9.19.10 BRZYSKA WOLA II*   -   GRUCHA*IIB 10:2
10. 20.00  LSO   -   ROXART*IIA4:5
Lp.Godz.
Niedziela  22.12.2013r.
LigaWynik 
1.11.00  FC BYSTRE   -   DĄBRÓWKA   IIB 3:4
2.11.50 CZOPERSAM*    -   ORZEŁ BIEDACZÓW IIB  3:15
3.12.40  WKS GÓRNOVIA   -   KFG IIA  3:6
4.13.30  BRZÓZA STADNICKA   -   BRZYSKA WOLA I IIB  2:11
5.14.20  BRZYSKA WOLA II*   -   DOBRE CHŁOPAKI IIB  6:2
6.15.10  TURBOŻÓŁWIE   -   WIERZAWICE II   IIA 
 10:0
7.16.00  WIERZAWICE*   -   S.C. ARES SZYSZKÓW   I2:6
8.16.50 KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   GROMOTECHIIA przełożony
9.17.40 BRZÓZA KRÓLEWSKA   -   KELMEI  4:5
* - DWA MECZE
IV KOLEJKA-14/15 XII 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 14.12.2013r.
LigaWynik
1.14.00  CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE   -   KELME 6:2
2.14.50  TURBOŻÓŁWIE*  -   PAKO*IIA  6:2
3.15.40 LSO*  -   WIERZAWICE IIIIA 8:3
4.16.30  BRZÓZA KRÓLEWSKA   -   S.C. ARES SZYSZKÓW*
4:7
5.17.20  BRZÓZA STADNICKA  -  ORZEŁ BIEDACZÓW* IIB 7:2
6.18.10  EL JOZ   -   GMINA LEŻAJSK
3:9
7.19.00 ORZEŁ BIEDACZÓW*   -   BRZYSKA WOLA IIIIB 6:1
8.19.50 GRUCHA   -   BRZYSKA WOLA IIIB 3:2
Lp.Godz.
Niedziela  15.12.2013r.
LigaWynik 
1.11.00  ROXART   -   GROMOTECHIIA1:8
2.11.50 CZOPERSAM    -   DĄBRÓWKA IIB 2:8
3.12.40  TURBOŻÓŁWIE*  -   KS MAJDAN ŁĘTOWSKI IIA  9:4
4.13.30  MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA   -   HUCISKO 3:2
5.14.20  FC BYSTRE   -   DOBRE CHŁOPAKIIIB  4:0
6.15.10  PAKO*   -   WKS GÓRNOVIA*  IIA 
 2:4
7.16.00  S.C. ARES SZYSZKÓW*   -  SARNIE ŻNIWO*  I5:4
8.16.50 WKS GÓRNOVIA*   -   LSO*IIA  8:6
9.17.40 WIERZAWICE   -   SARNIE ŻNIWO*I 2:4
* - DWA MECZE

III KOLEJKA - 7/8 XII 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 7 XII 2013r.
LigaWynik
1.13.00  GROMOTECH   -   WIERZAWICE IIIIA5:0
2.  13.50  ROXART   -   KFG* IIA  2:4
3.  14.40 DOBRE CHŁOPAKI*   -   BRZÓZA STADNICKAIIB 2:10
4.15.30  KFG*   -   TURBOŻÓŁWIEIIA 
3:2 
5.16.20  LSO   -   PAKOIIA 3:2 
6.17.10  MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA   -   WIERZAWICE I
10:1 
7.18.00 GMINA LEŻAJSK   -   ANKARA KEBABI4:7 
8.18.50 CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE   -   SC ARES SZYSZKÓWI6:4 
Lp.Godz.
Niedziela  8 XII 2013r.
LigaWynik 
1.  12.30  FC BYSTRE   -   BRZYSKA WOLA IIIIB4:6 
2.  13.20 DĄBRÓWKA   -   BRZYSKA WOLA I IIB 1:9 
3.  14.10  CZOPERSAM   -   DOBRE CHŁOPAKI*      IIB 8:12 
4.15.00  KS MAJDAN ŁĘTOWSKI   -   WKS GÓRNOVIA IIA 6:6 
5.15.50  EL JOZ*   -   KELME1:3 
6.16.40  GRUCHA   -   ORZEŁ BIEDACZÓW IIB 
4:2 
7.17.30  EL JOZ*   -   HUCISKO I 4:3
8.18.20 BRZÓZA KRÓLEWSKA   -   SARNIE ŻNIWOI5:6
 
* - DWA MECZE 
 
II KOLEJKA-30XI/1XII 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 30.11.2013r.
LigaWynik
1.12.30  GRUCHA   -   BRZÓZA STADNICKAIIB12:4
2.13.20  MERLIN (ULI)*   -   WIERZAWICE I 4:1
3.14.10 EL JOZ   -   ANKARA KEBAB 2:12
4.15.00  MERLIN (ULI)*   -   BRZÓZA KRÓLEWSKA*
 3:1
5.15.50  GMINA LEŻAJSK   -   HUCISKO 1:4
6.16.40  BRZÓZA KRÓLEWSKA*   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA
 2:8
7.17.30 GROMOTECH   -   PAKO  IIA4:6
8.18.20 WIERZAWICE II*   -   KFG   IIA 2:6
Lp.Godz.
Niedziela  1.12.2013r.
LigaWynik 
1.11.00  BRZYSKA WOLA I*   -   FC BYSTREIIB 10:3
2.11.50 CZOPERSAM   -   BRZYSKA WOLA II IIB  2:5
3.12.40  BRZYSKA WOLA I*   -   DOBRE CHŁOPAKI          IIB  5:2
4.13.30  DĄBRÓWKA   -   ORZEŁ BIEDACZÓW IIB  2:12
5.14.20  KELME   -   SC ARES SZYSZKÓW 7:6
6.15.10  WIERZAWICE II*   -   KS MAJDAN ŁĘTOWSKI IIA 
 1:11
7.16.00  ROXART   -   WKS GÓRNOVIA IIA  3:6
8.16.50 LSO   -   TURBOŻÓŁWIEIIA 5:6
9.17.40 CHAŁUPKI DĘBNIANSKIE   -   SARNIE ŻNIWOI 4:3
 
* - DWA MECZE
I KOLEJKA-23/24 XI 2013r.
 
Lp.Godz.Sobota 23.11.2013r.
LigaWynik
1.14.00  KFG   -   PAKOIIA 2:1
2.14.50  CHAŁUPKI DĘB.   -   MARIANO PIZZA KURYŁÓWKA 3:12
3.15.40 GROMOTECH   -   TURBOŻÓŁWIEIIA 5:5
4.16.30  BRZYSKA WOLA I   -   BRZYSKA WOLA IIIIB
 2:1
5.17.20  GMINA LEŻAJSK   -   WIERZAWICE I 4:1
6.18.10  KELME   -   SARNIE ŻNIWOI
 4:4
Lp.Godz.
Niedziela  24.11.2013r.
LigaWynik 
1.12.00  CZOPERSAM   -   FC BYSTREIIB2:4 
2.12.50 ROXART  -   KS MAJDAN ŁĘTOWSKI IIA 5:3 
3.13.40  ANKARA KEBAB   -   HUCISKO4:6 
4.14.30  BRZÓZA STADNICKA   -   DĄBRÓWKAIIB 7:4 
5.15.20  EL JOZ   -   S.C. ARES SZYSZKÓW1:3 
6.16.10  WKS GÓRNOVIA   -   WIERZAWICE IIIIA
9:0 
7.17.00  DOBRE CHŁOPAKI  -   BIEDACZÓWIIB 3:7